Dospělí hasiči

Pouť do Zlatnice

21. srpna v 09:19 - 20.8. proběhl již 7. ročník putování do Zlatnice. Jako každoročně se nám déšť nevyhnul, ale i přes nepřízeň počasí se sešlo poutníků dost. Děkujeme všem zúčasněným a všem co přispěli jakoukoli částkou na opravu tohoto poutního místa.

Výstup na Čisteckou hůru

15. dubna v 15:10 - Dne 15.4.2017 jsme pořádali výstup na Čisteckou hůru, kterého se zúčasnilo cca 200 lidí i z okolních sborů, konkrétně SDH Čistá, SDH Nedaříž, SDH Dolní Kalná, SDH Ždírnice, SDH Mostek a nejvzdálenější SDH Suchovršice (Úpice).

Hasičsky ples 2017

15. ledna v 11:20 - 14. ledna se u nás uskutečnil hasičský ples. I přes malou účast se ples velmi vydařil. Poděkování patří hlavně sponzorům bez kterých bychom nemohli realizovat tombolu, ale také kapele Servis & Vokap díky které se všichni dobře bavili.